26. 7. 2021

MIMOŘÁDNÉ OZNÁMENÍ

Vážení přátelé, zákazníci, fandové, omlouvám se, ale dle oznámení vedení firmy Caterham UK, je s okamžitou platností ukončeno objednávání vozů Caterham s motory Sigma 1.6 a pozastaveno objednávání vozů s motory Duratec.

Tato situace byla zaviněna nemožností dodavatele motorů Sigma již nadále dodávat tyto motory. Ukončení se dotkne i některých již objednaných vozů, které byly objednány během druhého čtvrtletí tohoto roku.

Vedení Caterhamu, vyvíjí veškerou snahu o zajištění homologace pro motor Duratec , který by měl nahradit stávající motory Sigma. Řešení této situace je však na delší dobu o případné změně vás budeme samozřejmě informovat.

Je mě osobně velmi líto, že nemůžeme dál rozšiřovat naší základnu Caterhamů.

Váš Přemek Bartoš

28. 7. 2020

Caterham CZ s.r.o.

Vážení zákazníci, dodavatelé, kamarádi a přátelé,

dovoluji si vám touto cestou oznámit, že veškeré mé aktivity bude nově zastřešovat společnost Caterham CZ s.r.o., která se tak od 1.8.2020 stává výhradním importérem vozů Caterham do ČR, samozřejmě včetně autorizované servisní činnosti.

Děkuji za pochopení a těším se na další setkání!

Přemysl Bartoš, Caterham CZ s.r.o.

1. 10. 2019

Další CSR s českou RZ!

Tak pro letošek poslední nová sedmička na našich silnicích:

Caterham Seven 485 CSR! Novému majiteli gratulujeme a přejeme správnou nájezdovou rychlost do každé zatáčky :o)

2. 9. 2019

Nemusí pršet, stačí když kape…

Další vítanou kapkou rozrůstající se flotily Caterhamů na českých silnicích se v uplynulých dnech stal zbrusu nový Caterham Seven 485S SV, který jako první z vozů dodaných do ČR využil katalogovou novinku – možnost zvolit barvu čalounění z širokého vzorníků Caterham Cars Ltd. Majiteli gratulujeme a přejeme ranec šťastných kilometrů na co nejkvalitnějším asfaltu :o)