5. 5. 2019

Další přírůstek do české „seven-family“

Novým příspěvkem Colina Chapmana tuzemskému silničnímu provozu se stává Caterham 485 CSR! Aktuálně se připravuje v centrále českého zastoupení na předání svému majiteli, kterému tímto pochopitelně nesmírně gratulujeme (a trošku závidíme :o)
  
  

19. 3. 2019

Seven 420R – bude se skládat :o)

Nový Caterham Seven 420 už u nás na značky sice na značky nedostanete, nicméně stále platí, že jako české zastoupení Caterham Cars vám dokážeme splnit každé – reálné – přání. Důkazem budiž další splněný sen jednoho z českých fanoušků značky Caterham: model Seven 420R, prozatím rozebraný na prvočinitele (tedy ve verzi kit car), s plnou závodní výbavou (ochranná klec, hasicí systém, bezpečnostní nádrž, sekvenční převodovka Sadev a všechny další nezbytné závodní doplňky, samozřejmě s potřebnou homologací). Na silnice sice „sedmička“ v tomhle provedení vyjet nesmí, ale následné radosti na okruhu bude určitě o to víc – GRATULUJEME :o)

20. 12. 2018

PF 2019

Milí kamarádi, přátelé, známí, zkrátka všichni fandové Caterhamů,

dovolte, abych vám popřál krásné svátky vánoční a mnoho hezkého pro nadcházející rok 2019.
Ať i nadále přinášejí naše autíčka radost a úsměvy všem, od malých až po dříve narozené.

To vše ze srdce přejí Přemek a Blanka Bartošovi

25. 10. 2018

Vánoční inspirace pro „sedmičkáře“

Už jste přemýšleli, o co si letos napsat Ježíškovi? Pokud vám spolehlivě udělá radost cokoliv s logem Colinovy sedmičky, zkuste se inspirovat na webu Tsikolia.cz